• (0352) 522993
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Христина Соловій оприлюднила новий кліп до композиції «Про весну» зі свого останнього на даний момент альбому «Любий друг». Знімальний процес відбувався на території архіву-музею літератури і мистецтва України (Київ, вулиця Володимирська), де свого часу жили і творили вітчизняні митці – композитори, літератори, художники. Кліп «Про весну» став вже п’ятим офіційним відео на пісні платівки «Любий друг». 


Hrdza є словацькою музичною групою з Прешова, яка грає пісні натхненні словацьким фольклором з елементами впливу народної, рок-і світової музики. Пристойний вокал і вражаючі мелодії викликають реакцію будь-якої аудиторії. Hrdza виступає в основному в Словаччині, але часто відвідує фестивалі в Чехії та Польщі.


Бельгійсько-голландський гурт Rastaban поєднує традиційні народні мелодії, елементи світової музики та вібрації племен. Цей унікальний проект додав українську народну пісню “Горе долом” до свого репертуару, а також зняв на неї яскравий кліп.

Окрім того гурт записав ще одну україномовну пісню Moja Dusa (моя душа).


Оповіщення

Сайти-партнери

Наш часопис

Випуск № 4 (117) жовтень-грудень 2019 р.
Дата: 01-25-2020 Переглядів: 359
© 2014-2020 Всеукраїнське товариство "Лемківщина". Авторські права застережені. При використанні матерілів сайту - посилання обов'язкове!