• (0352) 522993
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Михайло Тиханський

"Я, Тиханський Михайло Іванович, народився 16.10.1950 року в селі Нова Гута Монастириського району на Тернопільщині. Любов до малювання відчув ще з дитячих років. Після закінчення восьмого класу померла мати і я залишився з батьком. Середню освіту здобував, працюючи помічником тракториста у місцевому колгоспі, орав землю, вирощував хліб. Знаючи, що люблю малювати, в 1967 р. мене взяли працювати художником у Монастириському кінотеатрі. Там почав вдосконалювати себе в написанні шрифтів та малюванні портретів, вивчав правила побудови, композиції. 1969 році вступив в Косівський технікум декоративно-прикладного мистецтва, але, через фінансову скруту, його не вдалося закінчити. Всі подальші роки працював художником-оформлювачем.

Вперше в 1973 році взяв участь у виставці «Слава праці» і став учасником обласної, республіканської та всесоюзної виставки у м. Москві. Після того і до сьогоднішнього дня, постійний учасник різних виставок. В 2000 році одержав звання «Майстер живопису». Маю сім’ю, проживаю у м.Монастириська з 1978 року. Працюю з 1991 року в Монастириському районному палаці культури.

12 січня 2010 року лауреат обласної мистецької премії ім.Ярослави Музики. Весною 2013 мав персональну виставку образотворчого мистецтва з нагоди 40-річчя творчої діяльності."

Михайло Тиханський

6 жовтня 2020 року відбулося відкриття персональної виставки в м.Тернопіль з нагоди 70-річчя. Фоторепортаж відображає ці моменти, а всіх бажаючих запрошуємо на виставку в Тернопільський обласний художній музей, що знаходиться на вулиці Соломії Крушельницької 1. 


Оповіщення

Сайти-партнери

© 2014-2022 Всеукраїнське товариство "Лемківщина". Авторські права застережені. При використанні матеріалів сайту - посилання обов'язкове!