• (0352) 522993
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Студентські роботи

Сьогодні прийшла в Товариство "Лемківщина" і була приємно вражена. В Світлиці зустріла двох жінок, які були зосереджені над ескізами студентів кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики іх викладання.

Це студенські роботи по реконструкції і ланшафтному дизайну подвір'я музею "Лемківське село" в м. Монастириська. Доцент кафедри Марія Маркович з Тернопільського національного педагогічного університету представляла ідеї розробки, а директор музейного комплексу "Лемківське село" в м. Монастириська Віра Дудар розповідала про своє бачення даного об'єкта. Бесіда була теплою і конструктивною.. Виношу на Ваше обговорення фрагменти ескізів студентів групи Д35. Це Бойко Тетяна, Середюк Олена, Днревяна Олес, Білоусова Аня, Тульба Світлана і Оліярник Василь. Свою ідею подали і студенти групи Д16: Кінаш Леся, Фарина Наталя, Стецюк Анастпасія, Ярмолик Антоніна, Бридун Михайло та Янушев Юра. Є цікаві ідеї, які можна зреалізувати. Просимо прийняти участь в обговоренні і поділитися своїм баченням. Всім проектантам велике лемківське "БОЖЕ ЗАПЛАТ!"

Лариса Сорока 16.03.2018


© 2014-2021 Всеукраїнське товариство "Лемківщина". Авторські права застережені. При використанні матерілів сайту - посилання обов'язкове!