• (0352) 522993
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Надія Кулик

muzika

Заслужена артистка України. Виконавиця лемківських пісень, автор та виконавиця власних пісень. Народилася 09.05.1981 року в містечку Монастириська на Тернопільщині. Навчалась в Монастириській дитячій музичній школі (клас бандури). Уже тоді, вперше, стала переможцем щорічного конкурсу “Творчість юних”, який проходив в музичній школі №1 міста Тернополя.

З 1996 року – студентка Тернопільського музичного училища ім. Соломії Крушельницької, президентська стипендіатка. Уже на четвертому курсі організовує і проводить авторський сольний концерт “На крилах мрій”, який пройшов успішно і був відзначений пресою та телебаченням.

nadia kulykПідчас навчання в Тернопільському Національному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка приймає участь у багатьох конкурсах та фестивалях. Студент року Тернопільщини у номінації “Творчий злет” (2003), стипендіат Вченої ради.

З відмінною бандурною школою, дипломом магістра з відзнакою, прекрасними природними даними Надія Кулик розпочинає свою професійно-концертну та викладацьку діяльність.

Основу першої складають пісні і твори, які пропагують етнічну культуру лемків. Впродовж десятиліття виходять у світ її концертні програми:

 “На крилах мрій” (2000)

 “Година щасливого забуття чекає на Вас” (2004)

 “Грай, бандуро, грай” (2008)

 “Ой,верше мій, верше” (2010)

 “Ой,співаночки мої” (2011)

 “Різдвяні колядки…” (2012)

Із сольними програмами виступає на сценах Львова, Києва, Польщі, Словаччини, Угорщини, Німеччини, Франції, Болгарії.

Упорядник відео-компакт дисків та аудіо альбомів “Не забудь” (2008), “Ой, верше мій, верше” (2010), «У кожне серце з колядою»(2013).

Переможець Міжнародних музичних фестивалів: “Балатон – Мистецтво – Молодість” (Угорщина-2004), “Лемківська ватра” (Польща–2008, 2009, 2010),та ін.

Переможець численних фестивалів-конкурсів України. Нагороджена грамотами Міністерства культури і туризму України. Удостоєна звання “Заслужений працівник культури України” (2012).

Усе своє вміння і майстерність передає учням музичної школи №1 в м. Тернополі, виступи яких теж неодноразово відзначались як кращі на конкурсах-фестивалях області. 27.05.2008 р. дитячому колективу бандуристів «Вишиванка» присвоєно звання «ЗРАЗКОВИЙ».

В даний час працює над альбомом лемківських народних пісень, та авторським альбомом.

А Тернополянам до Різдва Христового 2013 року подарувала альбом колядок «У КОЖНЕ СЕРЦЕ З КОЛЯДОЮ».

У серпні 2013 року вийшов перший кліп на лемківську народну пісню «АНИЧКА».

 

Сайт Надії Кулик.


Сайти-партнери

© 2014-2022 Всеукраїнське товариство "Лемківщина". Авторські права застережені. При використанні матеріалів сайту - посилання обов'язкове!