• (0352) 522993
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

IІ дитячий регіональний фестиваль "ЛЕМКІВСКЫ ПАЦЮРКЫ"

17 червня 2019 року в урочищі Бичова на території музейного комплексу "ЛЕМКІВСЬКЕ СЕЛО" відбудеться IІ дитячий регіональний фестиваль "ЛЕМКІВСКЫ ПАЦЮРКЫ". Якщо Ви готові пізнати звичаї лемків, є поціновувачем лемківської культури, вірите у себе і прагнете вдосконалюватися заради себе і майбутніх поколінь, то наш фестиваль саме для ВАС! Тут господарюють діти!!! Це свято лемчаток і для лемчаток!

У програмі фестивалю:
9.30 - 10.00 год - відвідини музейного комплексу «Лемківське село».
10.00 - 11.00 год - заїзд на Ватряне поле. 
11.00 год - урочисте відкриття фестивалю.
12.30-18.00 год - виступи дитячих колективів на сцені, вивчення лемківських гаївок, забавлянок і танців, розпису лемківської писанки.
18.00 год - закриття фестивалю.
У програмі фестивалю майстер-класи з написання лемківської писанки та малюнку, частування лемківськими стравами, конкурс на кращий лемківський вірш, гумор, пісню «Оповіч по-лемківскы-воз дарунок».
Просимо зголошуватися дитячі колективи та окремих виконавців до концертних виступів. Обов`язкова умова –виступи на лемківській говірці.
На фестивалі працюватимуть учасники юнацького медійного центру «Планета Z» та діти-фотографи - переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів фотостудії "Ікс-позиція" у КЗ ТМР "Станція юних техніків" м.Тернопіль.
По питанню організації звертайтеся: до директора музею Дудар Віри Йосипівни тел. 0969170745 та у музейний комплекс «Лемківське село» 03555 21199.

«Мила Лемківщыно, ми твоі діты, ми рождены з твоєй плоты і кровы, выкоханы Безкыдами, вымолени прадідамы! Ми твоя будучност!!

ЧЕКАМЕ НА ВАС, ПАТРІОТИ ЛЕМКІВЩЫНИ, БО ЛЕМ В ЄДНОСТИ НАША СИЛА!!!!!


© 2014-2019 Всеукраїнське товариство "Лемківщина". Авторські права застережені. При використанні матерілів сайту - посилання обов'язкове!