Хроніка
joomla
bodybuilding
 • Реєстрація

Депутатський запит

Перечинський лісохімкомбінат - екологічна проблема Перечина й Закарпатської області. Нечистоти, відходи виробництва підприємство багато років підряд скидувало й продовжує скидувати в потік Домарадж й  в атмосферу. Перечин називають смердючим містом.

Це видно й відчутно для жителів Перечина  , а також тих, хто вперше тут побував. Достатньо протерти вікно у будинку чи підвіконник, щоб переконатися в тому. Ганчірка стає чорною! Це мікропилюка від відходів , піролізу деревини. Разом з мікрочастинками оцту, а він утворюється при піролізі деревини, іншими відходами - це все осідає на головах жителів Перечина, садах, городах, проникає в легені, шкіру, очі.... Вночі робляться викиди!  Над Перечином стоїть задушлива хмара. Це багаторазово фіксувалося,активісти  били на сполох, але "олігархи" завжди "відмазувалися" , погрожуючи фізичною розправою тим, хто найбільше домагався справедливості, привертав увагу до екологічної катастрофи у Перечині. ( Ще не відомі наслідки тотального забруднення) 
    Лікарі мовчать, статистика не ведеться, замовчується. Керівники всіх рівнів, від кого це залежить, закривають на проблему свої "сліпі" чи "замазані" очі.
 
Вимагаємо:а) створити Комісію по вивченню цієї проблеми;
б)надати рекомендації по усуненню  злочинних недоліків, халатності у недотриманні екологічних норм при здійсненні технологічних процесів  на виробництві(Лісохімкомбінаті Перечина);
в)керівництву підприємства вжити негайних заходів по припиненню шкідливих викидів у атмосферу й навколишнє середовище, грунтові й каналізаційні стоки, що потрапляють у річку Уж.Визначити терміни по усуненню  причин екологічного забруднення  м. Перечин.
г) звернутися до керівництва області, Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Генеральної Прокуратури України звимогою надати правову, політичну й моральну оцінку діям власників Перечинського лісохімкомбінату.
 
Активісти "Рух за чистий Перечин"

Авторизація

Оголошення

 • VII з'їзд Всеукраїнського товариства "Лемківщина"

  Оголошення

  Дороги краяни!


  18.11.2018 р.,об 11-00, в Тернополі, в Українському домі (колишній кінотеатр "Перемога") відбудеться VII з'їзд Лемків України.

  Колегія Всеукраїнського товариства "Лемківщина".

   
 • Всім організаціям ВУТЛ

  Шановні лемки  України!

  Рішенням Колегії ВУТЛ від 22.09. 2018 р. м. Львів  VII  з"їзд лемків України  відбудеться 18 листопада 2018 року в м. Тернополі (Україна). (Місце проведення вкажемо додатково).
  Реєстрація делегатів (учасників-запрошених)  з 10 до 11 години.
   
  Голова ВУТЛ        Василь  Мулеса 
   
  23.09.2018 р.
  Перечин
   
 • Програма ХІХ

   
 • XIX

   
 • Газета, число 1 за 2018 рік

  Дзвони Лемківщини, №1(110), січень - березень 2018 р.

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: