Хроніка
joomla
bodybuilding
 • Реєстрація

В такий прекрасний весняний сонячний день 25 березня 2018 року Чортківська районна громадська організація Всеукраїнського Товариства «Лемківщина» провела в «Лемківській світлиці» дитячий конкурс лемківської писанки.
В конкурсі прийняли участь діти різної вікової категорії м. Чорткова, сіл - Горішня Вигнанка, Пастуше, Ягільниця. Свою талановитість показали всі учасники конкурсу – від малого до великого. Наймолодші учасники (чотири роки) – це Мазуренко Софія з м. Чорткова і Кравець Владислав з с. Пастуше. 


Зацікавленість дітей лемківською писанкою, виховання і продовження традицій, освячення історичної пам’яті пращурів Лемківщини їхніми правнуками надихає нас всіх на майбутнє і вселяє віру в незнищенність українсько-лемківського духу. 
Свято-конкурс писанки – це не просто відпочинок для душі, це код нашої прадавньої історії, втілений в сакральних знаках і символах.
Писанкарством наділені люди з божою іскрою в серці. 
Відмітимо духовних наставників нашого великого дійства: Степана Бубернака, Ірину Мацишин, Ірину Гриців, Ганну Галайду, Володимира Криницького, Наталію Ревегу, Віктора Дудяка.
Голова Чортківського районного товариства «Лемківщина» Богдан Дудяк вручив всім учасникам подяки і солодкі сувеніри. Переможцями конкурсу стали Олександр Букалюк – перше місце, Анастасія Прокопик – друге місце, Оксана Прокопик – третє місце.
ВШИТКИМ ВЕЛЬКЕ БОЖЕ ЗАПВАТ!

 

Авторизація

Оголошення

 • Всім організаціям ВУТЛ

  Шановні лемки  України!

  Рішенням Колегії ВУТЛ від 22.09. 2018 р. м. Львів  VII  з"їзд лемків України  відбудеться 18 листопада 2018 року в м. Тернополі (Україна). (Місце проведення вкажемо додатково).
  Реєстрація делегатів (учасників-запрошених)  з 10 до 11 години.
   
  Голова ВУТЛ        Василь  Мулеса 
   
  23.09.2018 р.
  Перечин
   
 • Програма ХІХ

   
 • XIX

   
 • Газета, число 1 за 2018 рік

  Дзвони Лемківщини, №1(110), січень - березень 2018 р.

   
 • Газета, число 4 за 2017 рік

  Дзвони Лемківщини, №4(109), жовтень - грудень 2017 р.

Зараз на сайті

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: