Хроніка
joomla
bodybuilding
  • Реєстрація

В такий прекрасний весняний сонячний день 25 березня 2018 року Чортківська районна громадська організація Всеукраїнського Товариства «Лемківщина» провела в «Лемківській світлиці» дитячий конкурс лемківської писанки.
В конкурсі прийняли участь діти різної вікової категорії м. Чорткова, сіл - Горішня Вигнанка, Пастуше, Ягільниця. Свою талановитість показали всі учасники конкурсу – від малого до великого. Наймолодші учасники (чотири роки) – це Мазуренко Софія з м. Чорткова і Кравець Владислав з с. Пастуше. 


Зацікавленість дітей лемківською писанкою, виховання і продовження традицій, освячення історичної пам’яті пращурів Лемківщини їхніми правнуками надихає нас всіх на майбутнє і вселяє віру в незнищенність українсько-лемківського духу. 
Свято-конкурс писанки – це не просто відпочинок для душі, це код нашої прадавньої історії, втілений в сакральних знаках і символах.
Писанкарством наділені люди з божою іскрою в серці. 
Відмітимо духовних наставників нашого великого дійства: Степана Бубернака, Ірину Мацишин, Ірину Гриців, Ганну Галайду, Володимира Криницького, Наталію Ревегу, Віктора Дудяка.
Голова Чортківського районного товариства «Лемківщина» Богдан Дудяк вручив всім учасникам подяки і солодкі сувеніри. Переможцями конкурсу стали Олександр Букалюк – перше місце, Анастасія Прокопик – друге місце, Оксана Прокопик – третє місце.
ВШИТКИМ ВЕЛЬКЕ БОЖЕ ЗАПВАТ!

 

Авторизація

Оголошення

Зараз на сайті

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: