Хроніка
joomla
bodybuilding
  • Реєстрація

Сьогодні прийшла в Товариство "Лемківщина" і була приємно вражена. В Світлиці зустріла двох жінок, які були зосереджені над ескізами студентів кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики іх викладання.

Це студенські роботи по реконструкції і ланшафтному дизайну подвір*я музею "Лемківське село" в м. Монастириська.. Доцент кафедри Марія Маркович з Тернопільського національного педагогічного університету представляла ідеї розробки, а директор музейного комплексу "Лемківське село" в м. Монастириська Віра Дудар.розповідала про своє бачення даного об*єкта. Бесіда була теплою і конструктивною.. Виношу на Ваше обговорення фрагменти ескізів студентів групи Д35. Це Бойко Тетяна, Середюк Олена, Днревяна Олес, Білоусова Аня, Тульба Світлана і Оліярник Василь. Свою ідею подали і студенти групи Д16 :Кінаш Леся, Фарина Наталя, Стецюк Анастпасія, Ярмолик Антоніна, Бридун Михайло та Янушев Юра. Є цікаві ідеї, які можна зреалізувати. Просимо прийняти участь в обговоренні і поділитися своїм баченням. Всім проектантам велике лемківське "БОЖЕ ЗАПЛАТ!"

Лариса Сорока

16.03.2018

 

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: