Хроніка
joomla
bodybuilding
  • Реєстрація

Сьогодні прийшла в Товариство "Лемківщина" і була приємно вражена. В Світлиці зустріла двох жінок, які були зосереджені над ескізами студентів кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики іх викладання.

Це студенські роботи по реконструкції і ланшафтному дизайну подвір*я музею "Лемківське село" в м. Монастириська.. Доцент кафедри Марія Маркович з Тернопільського національного педагогічного університету представляла ідеї розробки, а директор музейного комплексу "Лемківське село" в м. Монастириська Віра Дудар.розповідала про своє бачення даного об*єкта. Бесіда була теплою і конструктивною.. Виношу на Ваше обговорення фрагменти ескізів студентів групи Д35. Це Бойко Тетяна, Середюк Олена, Днревяна Олес, Білоусова Аня, Тульба Світлана і Оліярник Василь. Свою ідею подали і студенти групи Д16 :Кінаш Леся, Фарина Наталя, Стецюк Анастпасія, Ярмолик Антоніна, Бридун Михайло та Янушев Юра. Є цікаві ідеї, які можна зреалізувати. Просимо прийняти участь в обговоренні і поділитися своїм баченням. Всім проектантам велике лемківське "БОЖЕ ЗАПЛАТ!"

Лариса Сорока

16.03.2018

 

Авторизація

Оголошення

Зараз на сайті

На сайті 99 гостей та відсутні користувачі

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: