Хроніка
joomla
bodybuilding
 • Реєстрація

Сьогодні прийшла в Товариство "Лемківщина" і була приємно вражена. В Світлиці зустріла двох жінок, які були зосереджені над ескізами студентів кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики іх викладання.

Це студенські роботи по реконструкції і ланшафтному дизайну подвір*я музею "Лемківське село" в м. Монастириська.. Доцент кафедри Марія Маркович з Тернопільського національного педагогічного університету представляла ідеї розробки, а директор музейного комплексу "Лемківське село" в м. Монастириська Віра Дудар.розповідала про своє бачення даного об*єкта. Бесіда була теплою і конструктивною.. Виношу на Ваше обговорення фрагменти ескізів студентів групи Д35. Це Бойко Тетяна, Середюк Олена, Днревяна Олес, Білоусова Аня, Тульба Світлана і Оліярник Василь. Свою ідею подали і студенти групи Д16 :Кінаш Леся, Фарина Наталя, Стецюк Анастпасія, Ярмолик Антоніна, Бридун Михайло та Янушев Юра. Є цікаві ідеї, які можна зреалізувати. Просимо прийняти участь в обговоренні і поділитися своїм баченням. Всім проектантам велике лемківське "БОЖЕ ЗАПЛАТ!"

Лариса Сорока

16.03.2018

 

Авторизація

Оголошення

 • Всім організаціям ВУТЛ

  Шановні лемки  України!

  Рішенням Колегії ВУТЛ від 22.09. 2018 р. м. Львів  VII  з"їзд лемків України  відбудеться 18 листопада 2018 року в м. Тернополі (Україна). (Місце проведення вкажемо додатково).
  Реєстрація делегатів (учасників-запрошених)  з 10 до 11 години.
   
  Голова ВУТЛ        Василь  Мулеса 
   
  23.09.2018 р.
  Перечин
   
 • Програма ХІХ

   
 • XIX

   
 • Газета, число 1 за 2018 рік

  Дзвони Лемківщини, №1(110), січень - березень 2018 р.

   
 • Газета, число 4 за 2017 рік

  Дзвони Лемківщини, №4(109), жовтень - грудень 2017 р.

Зараз на сайті

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: