Хроніка
joomla
bodybuilding
  • Реєстрація

28 квітня в Тернополі біля пам'ятника жертвам депортації відбувся мітинг-реквієм до 70-х роковин операції «Вісла», під час якої на території Польщі відбулося примусове переселення лемків та інших етнічних українців.

 

Священики різних конфесій відправили поминальну літургію за жертвами акції "Вісла". На мітингу виступили голова Тернопільської ОДА С.Барна, голова Тернопільської обласної ради В.Овчарук, директор Тернопільського художнього музею І.Дуда, інші учасники. 

 

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: