Хроніка
joomla
bodybuilding
 • Реєстрація

ЗАЯВА

Всеукраїнського товариства «Лемківщина» з приводу антидержавної акції, що відбулася 26 квітня 2015 року на площі Театральній в м. Ужгороді

 

Лемки Закарпаття й України глибоко обурені тим, що 26 квітня 2015 року на площі Театральній в м. Ужгороді, столиці Срібної Землі, невідомі нікому організації влаштували «шабаш» – танці-пісні на кістках й попелі загиблих й закатованих стронцієм Чорнобиля патріотів України й світу, що загинули захищаючи Європу від зловісного атому, що руйнував й руйнує людські життя, вбиває тіло…

         Але не так страшна фізична загибель. Значно страшнішою є вбивство духовне! Саме душу вбивають такі «акції», як акція «Від серця до серця», невідомо ким організована в день Національного трауру. Товариство «Лемківщина» не є слідчим органом. Правову оцінку цьому антинародному, антидержавному заходу нехай нададуть правоохоронні органи. Ми тільки звертаємо увагу громадськості на те, що подібні акції не є сумісними з загальноприйнятою мораллю. Коли на всіх каналах екранів телевізорів горить поминальна свічка, в Ужгороді з дозволу очільників міста, а саме думаю вони дали дозвіл на проведення такої акції, відбуваються танці на Чорнобильських кістках. Це недопустимо! Це аморально! Це антидержавно й просто нелюдяно.

         Всеукраїнське товариство «Лемківщина», Закарпатська обласна організація, Ужгородська міська організація, Перечинська районна організація, Великоберезнянська районна організація гнівно засуджують подібні явища в нашому житті й вимагають від влади області й м. Ужгорода розібратися в такому кощунстві, винуватців притягнути до відповідальності згідно чинного законодавства України.

         Товариство «Лемків України» 26 квітня молилося за загиблих патріотів нашої Держави, громадян, яких накрила чорна хмара Чорнобиля, аби Господь полегшив їхні муки, а живим дав доброго здоров’я й добрих довгих років життя.

        

Слава Україні!

Слава героям Чорнобиля!

Вічна пам’ять полеглим!

Христос Воскрес! Воістинно Воскрес!

 

Голова Всеукраїнського товариства «Лемківщина» Василь Мулеса.

Авторизація

Оголошення

 • Всім організаціям ВУТЛ

  Шановні лемки  України!

  Рішенням Колегії ВУТЛ від 22.09. 2018 р. м. Львів  VII  з"їзд лемків України  відбудеться 18 листопада 2018 року в м. Тернополі (Україна). (Місце проведення вкажемо додатково).
  Реєстрація делегатів (учасників-запрошених)  з 10 до 11 години.
   
  Голова ВУТЛ        Василь  Мулеса 
   
  23.09.2018 р.
  Перечин
   
 • Програма ХІХ

   
 • XIX

   
 • Газета, число 1 за 2018 рік

  Дзвони Лемківщини, №1(110), січень - березень 2018 р.

   
 • Газета, число 4 за 2017 рік

  Дзвони Лемківщини, №4(109), жовтень - грудень 2017 р.

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: