Хроніка
joomla
bodybuilding
  • Реєстрація

21 квітня 2015 року відбулося спільне засідання правління Тернопільського обласного товариства Всеукраїнського товариства «Лемківщина», правління Тернопільського міського товариства ВУТЛ, правління Тернопільського районного товариства ВУТЛ і церковного комітету церкви Вознесення Господнього, котра стараннями лемківської громади будується в Тернополі на вул. Львівській.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Голови Підволочиської РО ВУТЛ Григорія Степановича Паньківа.

На засіданні створено організаційний комітет з організації посвячення церкви Вознесіння Христового.

Визначено дату посвячення – 12 липня 2015 року.

Оргкомітет намітив план заходів з підготовки до свята. Обговорили нагальні проблеми та шляхи їх вирішення.

Наступне засідання оргкомітету відбудеться 28.04.2015.

Оргкомітет запрошує усіх небайдужих краян до участі у підготовці до цієї важливої події.

З пропозиціями щодо участі, заявками, ідеями , допомогою, пожертвуваннями просимо звертатися до Товариства за телефоном +38 0352 52 29 93, писати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через віконце зворотного зв’язку у правому нижньому кутку цієї сторінки.

 

Авторизація

Оголошення

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: