Хроніка
joomla
bodybuilding
  • Реєстрація

21 квітня 2015 року відбулося спільне засідання правління Тернопільського обласного товариства Всеукраїнського товариства «Лемківщина», правління Тернопільського міського товариства ВУТЛ, правління Тернопільського районного товариства ВУТЛ і церковного комітету церкви Вознесення Господнього, котра стараннями лемківської громади будується в Тернополі на вул. Львівській.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Голови Підволочиської РО ВУТЛ Григорія Степановича Паньківа.

На засіданні створено організаційний комітет з організації посвячення церкви Вознесіння Христового.

Визначено дату посвячення – 12 липня 2015 року.

Оргкомітет намітив план заходів з підготовки до свята. Обговорили нагальні проблеми та шляхи їх вирішення.

Наступне засідання оргкомітету відбудеться 28.04.2015.

Оргкомітет запрошує усіх небайдужих краян до участі у підготовці до цієї важливої події.

З пропозиціями щодо участі, заявками, ідеями , допомогою, пожертвуваннями просимо звертатися до Товариства за телефоном +38 0352 52 29 93, писати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через віконце зворотного зв’язку у правому нижньому кутку цієї сторінки.

 

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: