Хроніка
joomla
bodybuilding
 • Реєстрація

10.11.2014 (15:35)

 

Головним лемком України став закарпатець.
Головним лемком України став закарпатець.

У суботу, 8 листопада, у Львові відбувся 6-й з’їзд Всеукраїнського товариства «Лемківщина».

У його роботі взяли участь 150 делегатів з 14-ти областей Україниа також голова Світової федерації лемківських об’єднань Софія Федина, представники з Польщі, журналісти.

Головою «Лемківщина» на чотирирічний термін на з’їзді обрано дотеперішнього очільника закарпатського підрозділу товариства, журналіста, літератора Василя Мулесу.

На з’їзді прийнято резолюцію-звернення до керівництва України, котра містить заклик засудити акцію «Вісла» та визнати лемків-українців депортованими. Пропонується також прийняти закон про депортацію, проект якого вже давно передано до Верховної Ради.

З’їзд звернувся до громадських і патріотичних організацій України з пропозицією посилити національну єдність українців усіх регіонів України держави заради єдності та міцності Української держави.

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають Статут товариства.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Авторизація

Оголошення

 • Всім організаціям ВУТЛ

  Шановні лемки  України!

  Рішенням Колегії ВУТЛ від 22.09. 2018 р. м. Львів  VII  з"їзд лемків України  відбудеться 18 листопада 2018 року в м. Тернополі (Україна). (Місце проведення вкажемо додатково).
  Реєстрація делегатів (учасників-запрошених)  з 10 до 11 години.
   
  Голова ВУТЛ        Василь  Мулеса 
   
  23.09.2018 р.
  Перечин
   
 • Програма ХІХ

   
 • XIX

   
 • Газета, число 1 за 2018 рік

  Дзвони Лемківщини, №1(110), січень - березень 2018 р.

   
 • Газета, число 4 за 2017 рік

  Дзвони Лемківщини, №4(109), жовтень - грудень 2017 р.

Зараз на сайті

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: