Хроніка
joomla
bodybuilding
  • Реєстрація

10.11.2014 (15:35)

 

Головним лемком України став закарпатець.
Головним лемком України став закарпатець.

У суботу, 8 листопада, у Львові відбувся 6-й з’їзд Всеукраїнського товариства «Лемківщина».

У його роботі взяли участь 150 делегатів з 14-ти областей Україниа також голова Світової федерації лемківських об’єднань Софія Федина, представники з Польщі, журналісти.

Головою «Лемківщина» на чотирирічний термін на з’їзді обрано дотеперішнього очільника закарпатського підрозділу товариства, журналіста, літератора Василя Мулесу.

На з’їзді прийнято резолюцію-звернення до керівництва України, котра містить заклик засудити акцію «Вісла» та визнати лемків-українців депортованими. Пропонується також прийняти закон про депортацію, проект якого вже давно передано до Верховної Ради.

З’їзд звернувся до громадських і патріотичних організацій України з пропозицією посилити національну єдність українців усіх регіонів України держави заради єдності та міцності Української держави.

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають Статут товариства.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Авторизація

Оголошення

Зараз на сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: