Хроніка
joomla
bodybuilding
  • Реєстрація

В такий прекрасний весняний сонячний день 25 березня 2018 року Чортківська районна громадська організація Всеукраїнського Товариства «Лемківщина» провела в «Лемківській світлиці» дитячий конкурс лемківської писанки.
В конкурсі прийняли участь діти різної вікової категорії м. Чорткова, сіл - Горішня Вигнанка, Пастуше, Ягільниця. Свою талановитість показали всі учасники конкурсу – від малого до великого. Наймолодші учасники (чотири роки) – це Мазуренко Софія з м. Чорткова і Кравець Владислав з с. Пастуше. 

Детальніше: ЛЕМКІВСЬКА ПИСАНКА В ЧОРТКОВІ

Сьогодні прийшла в Товариство "Лемківщина" і була приємно вражена. В Світлиці зустріла двох жінок, які були зосереджені над ескізами студентів кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики іх викладання.

Детальніше: Студентські роботи

18 березня в приміщенні Всеукраїнського товариства "Лемківщина" (м.Тернопіль) своїм вмінням писати писанки ділилися майстри своєї справи: Петро Данилюк, Анна Кирпан, Ольга Міщук, Оксана Пеньонжик-Мазур, Зеновій Пеньонжик, Тетяна Семенець. Всі бажаючі навчитись та вдосконалити своє вміння мали можливість це зробити.

Музейний Комплекс Лемківське Село

 

В нашому музеї знову кипить робота майстрів,цього разу майстер - клас по лозоплетінню з Олександрою Михайлівною Адам'як ,1947 року народження,жителькою м. Монастириська,чудовою людиною та професіоналом у плетінні кошиків.

Дивитися.

14 березня 2018 року в с.Порошково Перечинського району Закарпатської області відбулася науково-практична конференція, присвячена 79-й річниці Карпатської України й пам’яті голови Сойму  Карпаської України Августина Штефана.

Детальніше: Науково-практична конференція

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: