Оголошення
joomla
bodybuilding
  • Реєстрація

Мітинг-реквієм

28 квітня 2017 року  о 13 годині в Тернополі у сквері ім. Митрополита А.Шептицького біля пам'ятника жертвам депортації відбудеться мітинг-реквієм до 70-х роковин операції «Вісла», під час якої на території Польщі відбулося примусове переселення лемків та інших етнічних українців, з метою вшанування пам’яті жертв цього акту.

В мітингу-реквіємі візьмуть участь духовні отці,представники Тернопільської обласної Ради, Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської міської Ради, громадських організацій, товариств "Лемківщина", "Надсяння", "Підляшшя", "Холмщина" та ін.

Запрошуємо до участі всіх небайдужих.

 

Авторизація

Оголошення

Зараз на сайті

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: