Оголошення
joomla
bodybuilding
  • Реєстрація

Оголошыня

 

27 марця 2016 року о 12 год.

 

ЛЕМКО - КЛЮБ

«МОЯ ХЫЖА»

 

Секция «БАБЦІН КУФЕРОК»

 

П'яте занятя:

 

ТАНЯ СЕМЕНЕЦЬ (м. Тернопіль) - неодноразовий Лауреат Міжнародного фестивалю-виставки "ЛЕМКІВСЬКА ПИСАНКА", Учасник з'їзду писанкарів України у Космачі, член Тернопільського міського товариства "ЛЕМКІВЩИНА" повіст о конкурсах в Україні, навчит писати традиційну лемківску писанку.

 

 

 

Мати при собі: добрый настрій, яйця курячы (ліпше пасуют білы- можна і копу) леняны ци бавовняны ряндочкы для вытераня. Товариство офірує добру воду і тістечка для дітей і родичей.

 

Правліня

м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 21 СВІТЛИЦЯ.

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: