Оголошення
joomla
bodybuilding
  • Реєстрація

Оголошыня

 

27 марця 2016 року о 12 год.

 

ЛЕМКО - КЛЮБ

«МОЯ ХЫЖА»

 

Секция «БАБЦІН КУФЕРОК»

 

П'яте занятя:

 

ТАНЯ СЕМЕНЕЦЬ (м. Тернопіль) - неодноразовий Лауреат Міжнародного фестивалю-виставки "ЛЕМКІВСЬКА ПИСАНКА", Учасник з'їзду писанкарів України у Космачі, член Тернопільського міського товариства "ЛЕМКІВЩИНА" повіст о конкурсах в Україні, навчит писати традиційну лемківску писанку.

 

 

 

Мати при собі: добрый настрій, яйця курячы (ліпше пасуют білы- можна і копу) леняны ци бавовняны ряндочкы для вытераня. Товариство офірує добру воду і тістечка для дітей і родичей.

 

Правліня

м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 21 СВІТЛИЦЯ.

Авторизація

Оголошення

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: