Лемківська музика
joomla
bodybuilding
  • Реєстрація

Там, на Лемківщині

Пісня Костянтина Павляка в авторському виконанні

Надія Кулик

Заслужена артистка України. Виконавиця лемківських пісень, автор та виконавиця власних пісень.

 

Детальніше...

Аничка

article 2

Аничка (Анна Чеберенчик) народилася 19 січня в історичному куточку України у мальовничому с.Свірж (Львівської обл.) у лемківській родині. Закінчила Львівське училище культури та мистецтв (факультет хорового диригування).

Детальніше...

Джамала

 "Ой, верше мій, верше"

Лемківська народна пісня у виконанні Джамали (Сусани Джамаладінової)  — української джазової та оперної співачки кримськотатарського та вірменського походження, з котрою вона перемогла у конкурсі «Нова хвиля-2009», який відбувається щороку в Юрмалі (Латвія).

 

 

Авторизація

Оголошення

Зараз на сайті

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: