Музеї
joomla
bodybuilding
 • Реєстрація

 

«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього». Так і ми лемки, котри зогнані з усіх куточків нашой рідной Лемківщини розселені у мальовничому краї Монастирищини. За свої гроши створили чарівний музей-скарбничку наших дідів прадідів, в яким змогли спомнути, одродити, зберегти і примножити нашу незабутню культуру, звичаї, співучу мову і де наши діточки своїми ручками і миленькими оченятками мают нагоду притулитися до наших строїв, релігії і краси, котра привезена з далекого і  рідного краю.

                            З повагом твердий лемко М. Тиханський директор  «Музейного комплексу «Лемківського села»

 

 

Детальніше: Лемківське село

У «Лемківській Світлиці», в центрі Тернополя (бульвар Т. Шевченка,21) діє музей «Лемківщина», відкритий в 2000 році. Засновниками музею були обласне і міське товариства «Лемківщина». 

Детальніше: Лемківська світлиця

Авторизація

Оголошення

 • VII з'їзд Всеукраїнського товариства "Лемківщина"

  Оголошення

  Дороги краяни!


  18.11.2018 р.,об 11-00, в Тернополі, в Українському домі (колишній кінотеатр "Перемога") відбудеться VII з'їзд Лемків України.

  Колегія Всеукраїнського товариства "Лемківщина".

   
 • Всім організаціям ВУТЛ

  Шановні лемки  України!

  Рішенням Колегії ВУТЛ від 22.09. 2018 р. м. Львів  VII  з"їзд лемків України  відбудеться 18 листопада 2018 року в м. Тернополі (Україна). (Місце проведення вкажемо додатково).
  Реєстрація делегатів (учасників-запрошених)  з 10 до 11 години.
   
  Голова ВУТЛ        Василь  Мулеса 
   
  23.09.2018 р.
  Перечин
   
 • Програма ХІХ

   
 • XIX

   
 • Газета, число 1 за 2018 рік

  Дзвони Лемківщини, №1(110), січень - березень 2018 р.

Зараз на сайті

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

Про Товариство

Всеукраїнське Товариство “Лемківщина” створене 10 листопада 2001 року на З’їзді лемків України у м. Львові і зареєстроване 12 липня 2002 року у Міністерстві юстиції України, № 1811.

Товариство є всеукраїнською громадською організацією і об’єднує громадян України – лемків (русинів) – етнографічну групу українського народу та інших осіб, які визнають його Статут.

Метою Товариства є сприяння етнічному відродженню Лемківщини, дослідженню, розвитку і популяризації самобутньої культури лемків (русинів), їх традицій і звичаїв, духовності та захист спільних інтересів краян.

Наша адреса

Тернопіль, бульв.Т.Шевченка, 21

Зворотний зв'язок


Ваш Email:
Тема:
Повідомлення: